Çayyolu Diş Kliniği, Diş Hekimi Çayyolu
Çayyolu Diş Kliniği İletişim

Niçin Beysudent?

Kişiye özel hizmet prensibinden yola çıkarak son derece şık dizayn edilmiş ortamı ile BEYSUDENT; sağlığı kaliteyle buluşturuyor.

HİZMETLERİMİZ


Gülüş Tasarımı Çayyolu Ankara

Gülüş Tasarımı

Daha estetik bir gülüş oluşturmak için ortaya çıkan gülüş tasarımı diş, dudak ve diş etlerinin birbirileri ile uyumlu bir şekilde görünmesi sağlanarak daha hoş bir gülümseme elde edilmesi işlemidir.

Detaylı Bilgi

Porselen Lamina

Porselen Lamina

Porselen lamina tedavisi son yıllar diş hekimliğinde sıklıkla uygulanmaya başlanan ve her gün gelişen teknoloji sayesinde ustun bir estetik sağlayan protetik uygulamadır. 18 yaşından itibaren diş eksikliği bulunmayan her hastaya bu uygulama rahatlıkla yapılabilir.

Detaylı Bilgi

Dental İmplant

İmplantlar tek diş eksikliklerinde komşu dişlerin kesilmesine gerek kalmadan boşlukların doldurulmasına imkan sağladıkları gibi tam dişsizliklerde de bu implantlardan destek alınarak daha tutucu ve kullanımı rahat protezler yapılmasına olanak sağlar.

Detaylı Bilgi


Ortodontik Tedavi

Günümüzde en az çocuklar kadar erişkinlerde ortodontik tedavi talep etmektedir. Ortodontik tedavide herhangi bir yaş sınırı olmadığından, kendi dişlerinin düzenlenmesini isteyen erişkinlere şeffaf plaklarla, içten tellerle ya da estetik tellerle ortodontik tedavi uygulanmaktadır.

Detaylı Bilgi

Çocuk Diş Hekimliği

Çocuk Diş Hekimliği

Çocuk Diş Hekimliği, doğumdan ergenlik çağının sonuna kadar olan dönemde çocukların ağız ve diş sağlığını inceleyen ana bilim dalıdır. Çocuk diş hekimliğinin amacı; meydana gelmiş sorunları önlemek ve koruyucu tedaviler uygulamaktır.

Detaylı Bilgi

Diş Eti Tedavileri

Diş Eti Tedavileri

Diş eti renklenmeleri özellikle gülümseme esnasında diş etleri görünür olan bireylerde önem kazanmaktadır. Epitelizasyon derinliği, damarlanma, sigara kullanımı ve melanosit oluşumu gibi pek çok faktör diş etinin renklenmesinde etkili olmaktadır.

Detaylı Bilgi

HEKİMLERİMİZ


Dr. Dt. Berk ÖZOĞUL
Ortodonti Uzmanı
Uzm. Dt. İrem Gökçe ULUÇ
Protez Uzmanı
Sağlık PR Sağlık iletişim ajansı Basın bülteni gönderimi
Çayyolu Diş Kliniği
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.
© Copyright 2018 Beysudent | Sağlık PR
Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesinde yer alan içeriğin kopyalanması yasaktır.
WhatsApp WhatsApp Hattı