background

Dental Turizm

DENTAL TURİZM NEDİR?

Türkiye’nin başkenti Ankara, Avrupa’da sağlık turizmi için en çok tercih edilen şehirlerden birisidir. Bunun sebebi, özellikle diş hekimliği alanındaki sağlık servislerindeki ileri teknoloji ve hizmet kalitesidir. Avrupa ülkeleri ile karşılaştırıldığında ülkemiz daha uygun maliyetli hizmet vermektedir. Böylece, hastalar hem tatillerini yapabilmekte hem de uygun maliyetler ile sağlık sorunlarını çözebilmektedir.

Yurt içi ve yurt dışından gelen siz değerli hastalarımız için son teknoloji cihazlarımız, tomografi ve panaromik röntgen gibi görüntüleme sistemleri ile hijyen standartlarını eksiksiz uygulayan kliniğimizde ihtiyacınız olan tüm tedaviler profesyonel ekibimiz tarafından hassasiyetle yapılmaktadır.

Beysudent kliniğimizde tedavi olmak isteyen hastaların; kendi ülkesinde çektirdiği panoromik röntgeni e-mail yoluyla bize ulaştırması gerekmektedir. Röntgen incelenip, yaptırmak istedikleri tedavi talepleri değerlendirilerek; tüm alternatif tedavi seçenekleri, tedavi süresi, prosedürü ve maliyeti hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Hastamız tedaviye onay verdikten sonra randevunuz ayarlanarak tedavinize hızlı bir şekilde başlanabilmektedir.

Bizi hemen arayın, güzel bir gülüşe kavuşun..

Beysudent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak kliniğimize gelen siz misafirlerimizin sağlıklı bir gülüşe sahip olması için çalışıyoruz. Teknolojik alt yapımız ve uzman kadromuzla her türlü diş tedavisi hizmetlerinde yanınızdayız. Tüm hastalarımıza ömür boyu sağlıklı gülüşler dileriz.

Dental Turizm Birim Sorumlusu :

Uzm. Dt. Mert Ataol

0312 235 7701