Çayyolu Diş Kliniği, Diş Hekimi Çayyolu
Çayyolu Diş Kliniği İletişim

Zirkonyum Diş Çayyolu

Zirkonyum kaplamalar özellikle son yıllarda çok sık kullanılmaya başlayan ve eski tip metal destekli kaplamalara göre çok daha estetik sonuçlar veren bir protez çeşididir.

Bu kaplamaların içinde eski protezlerde güçlendirme amaçlı konulan metal bulunmamaktadır. Bu sayede porselen altından metal yansıması olmadığı için çok daha ustun bir estetik sağlar ve doğal dişe çok daha yakın bir görüntü ortaya çıkar.

Zirkonyum kaplamaları yaparken normal bir kaplamadan farklı bir prosedür uygulanmadığından yapılmasında ekstra bir zorluk yoktur. Sağlamlık ve uzun onurluluk acısından son derece başarılı olan bu protez çeşidi ile estetik problemler, diş eksiklikleri veya doğuştan mine yapısında bozukluk olan dişler tedavi edilebilmektedir. Yapım aşamasında diş hekimine 2 veya 3 ziyaret yeterli olmaktadır. Başlangıçtan sonra 1 ila 1,5 hafta içinde protezler teslim edilebilmektedir.

Zirkonyum kaplama diş tedavisi çayyolunda bulunan kliniğimizde yapılmaktadır.

Çayyolu Diş Kliniği
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.
© Copyright 2018 Beysudent | Sağlık PR
Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesinde yer alan içeriğin kopyalanması yasaktır.
WhatsApp WhatsApp Hattı