background

Ümitköy Diş Kliniği Beysudent Hakkında

Beysudent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği , beysukent çayyolu ümitköy bölgesinde ortodonti, çene cerrahisi, protez tedavisi, çocuk diş hekimliği, diş eti hastalıklari, kanal tedavisi, estetik dolgular ve implant tedavisi alanlarında, her biri kendi alanında uzman hekimlerle hizmet vermektedir. Her alandaki son teknolojiyi ve son literatur bilgilerini uygulamak icin tam teşekküllü olarak eksiksiz şekilde oluşturulan polikliğinimizde diş hekimliğindeki en güncel yaklaşımlar ve tedaviler uzmanları tarafından uygulanmaktadır.

Sut dişlerine sahip bebek ve çocuk hastalardan protez ihtiyacı olan ileri yastaki hastalarımıza kadar tüm hastalara ağız ve diş sağlığı konusundaki tüm işlemler herhangi bir başka kuruluşa gerek olmadan kliniğimizde gerçekleştirilebilmektedir.

Misyonumuz

Güncel teknolojik altyapımız ile sizlere yeni nesil diş hekimliği uygulamalarını , hijyenik ortamda kaliteli ekipman ve uzman kadromuzla sunmak.

Vizyonumuz

Dinamik ekibi ile ailenizin ve yakınlarınızın tüm diş tedavi ihtiyaçlarını karşılayacak, alanında gelişerek büyüyen; ağız ve diş sağlığını koruyucu, geliştirici ve tedavi edici sağlık hizmeti sunmak.

0312 235 7701