Çayyolu Diş Kliniği, Diş Hekimi Çayyolu
Çayyolu Diş Kliniği İletişim

Kemoterapi ve Radyoterapi hastalarında dental yaklaşım nasıl olmalıdır?

Kemoterapi  ve radyoterapi tedavisi görecek hastalarımızın tedavilerine başlamadan en geç 1 hafta öncesine kadar ağız içerisindeki enfeksiyon kaynaklarının tespiti ve tedavisi gerekmektedir. Özellikle baş boyun bölgesinden radyoterapi tedavisi görecek hastalarımıza yapılan dental müdahalelerden sonra yumuşak dokunun iyileşmesini tamamladığından ve kemik dokuyu bütünüyle örttüğünden emin olunmalıdır.

Beysudent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Beysukent çayyolu bölgesinde ortodonti, çene cerrahisi, protez tedavisi, çocuk diş hekimliği, diş eti hastalıkları, kanal tedavisi, estetik dolgular ve implant tedavisi alanlarında, her biri kendi alanında uzman hekimlerle hizmet vermektedir. Her alandaki son teknolojiyi ve son literatür bilgilerini uygulamak icin tam teşekküllü olarak eksiksiz şekilde oluşturulan polikliğinimizde diş hekimliğindeki en güncel yaklaşımlar ve tedaviler uzmanları tarafından uygulanmaktadır.

Çayyolu Diş Kliniği
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.
© Copyright 2018 Beysudent | Sağlık PR
Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesinde yer alan içeriğin kopyalanması yasaktır.
WhatsApp WhatsApp Hattı