background

invisalign Tedavi Ankara

Invisalign nedir?

Invisalign tedaviniz, neredeyse görünmez, çıkartılabilir seri halinde alignerlardan oluşur. Bu alignerları iki haftada bir sıradaki seri ile değiştirirsiniz. Her aligner sizin ve sadece sizin dişleriniz için size özel üretilir. Her bir alignerı değiştirdiğinizde, dişleriniz azar azar, her hafta hareket eder, ta ki doktorunuz tarafından belirlenen final pozisyonlarına düzelerek ulaşana kadar.

Dahası, Align Technology’nin eşsiz ClinCheck® yazılımının gerçekleştirdiği sanal tedavi planı, dişlerinizin tedavi boyunca gerçekleştireceği hareketleri gösterir. Böylece en başından, dişlerinizin, tedavi sonunda nasıl görüneceğini inceleyebilirsiniz.  ClinCheck® yazılımının sayesinde sizin, kişiye özel, şeffaf alignerlarınız, size özel olarak üretilir.

Görünüşünüzü değiştirecek bir gülümseme için hazırsanız, cevap Invisalign. Etrafta çok seçenek olmasına rağmen, hiçbir tedavi Invisalign kadar rahatça işe yarar değildir.

Invisalign günlük hayatınıza müdahale etmeden gülüşünüzü değiştirmenin en iyi yoludur. Aşağıdaki avantajlarını siz de inceleyin.

 

Hayatimla uyumlu olacak mi?

Invisalign tedavisi herhangi bir yakınma veya sıkıntı vermeksizin, basit ve kolayca günlük hayatınızın bir parçası olur. Metal teller veya braketler yoktur, bu nedenle ağız iritasyonları için endişelenmeye gerek olmaz, alignerların kullanımı çok rahattır ve yerken, içerken, dişlerinizi fırçalarken, diş ipi kullanırken kolaylıkla çıkartılabilirler.

Invisalign’ın gülüşleri değiştiren olağanüstü yöntemi sayesinde tedavi gördüğünüzü neredeyse farketmezsiniz. Invisalign alignerları transparan olduğu ve takıldığında farkedilmesi zor olduğundan hiç sıkılganlık duymadan dişlerinizi düzeltmenizi sağlayacaktır ve önemli bir toplantınız veya katılmanız gereken bir davet olduğunda o kısa zaman aralığı için her zaman alignerları çıkartabilirsiniz.

0312 235 7701