Çayyolu Diş Kliniği, Diş Hekimi Çayyolu
Çayyolu Diş Kliniği İletişim

Dr. Şule Acar

Lise öğrenimimi Ankara Bahçelievler Anadolu Lisesi’nde tamamladım. 2013-2018 yılları arasında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde lisans eğitimimi tamamladım ve mezuniyetimi takiben Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalında doktora eğitimime başladım.

Doktora eğitimim sırasında çocuk süt dişlerindeki yapısal bozuklukların sebepleri, erken dönem fonksiyonel ortodontik tedaviler ve çocuklardaki erken dönem estetik kayıpların tedavisi üzerinde güncel ve yenilikçi yaklaşımlarla çalışmaktayım.

Beysudent Polikliniğimizde 0-17 yaş grubu çocuklarda, diş çekimleri, süt dişi ve daimi diş dolguları, süt dişi ve daimi diş kanal tedavisi, gelişimini tamamlamamış dişlerin rejeneratif endodontik tedavileri, ön grup süt dişlerin zirkonyum tedavisi, gerekli durumlarda sedasyon ve genel anestezi altında tüm diş tedavilerini gerçekleştirmekteyim.

Çayyolu Diş Kliniği
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.
© Copyright 2018 Beysudent | Sağlık PR
Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesinde yer alan içeriğin kopyalanması yasaktır.
WhatsApp WhatsApp Hattı